Chcesz wyróżniać się z tłumu? Odzież supra jest właśnie dla Ciebie!

Dla osób, którym znudziły się popularne i znane modele butów, proponujemy obuwie marki Supra, które wyróżnia się nie tylko jakością wykonania ale nawiązuje do mody ulicznej, czyli streetwearu. Osoby znane ze świata muzyki takie jak: Chad Muska, Terry Kenned czy Steve Aokistworzylijedną z najbarwniejszychkolekcji butów, którą pokochali wszyscy miłośnicy tej marki.  Czym wyróżniają się sneakersy supra? Marka stosuje […]

Dla osób, którym znudziły się popularne i znane modele butów, proponujemy obuwie marki Supra, które wyróżnia się nie tylko jakością wykonania ale nawiązuje do mody ulicznej, czyli streetwearu. Osoby znane ze świata muzyki takie jak: Chad Muska, Terry Kenned czy Steve Aokistworzylijedną z najbarwniejszychkolekcji butów, którą pokochali wszyscy miłośnicy tej marki. 

Czym wyróżniają się sneakersy supra?

Marka stosuje innowacyjne technologie w tworzeniu swoich butów, ze szczególną dbałością, jeżeli chodzi o dobór najlepszej jakości materiałów. Jednym z modeli, który jest warty polecenia to: Supra Tufu,który został wykonany z materiału o zwiększonej odporności na ścieranie! SkyTop to kolejny produkt, którego główną zaletą jest wygoda i oraz połączenie stylu old-school z nowoczesnością. Dla fanów sneakersów proponujemy najnowszy produkt S1W, którzy chcą podkreślić swoje sportowe zacięcie. Ten model ma pełno ciekawych rozwiązań technologicznych począwszy od grubych amortyzujących wkładek z Supra Foamu, przez idealny profil oraz podeszwę, która się nie ślizga. Doskonale sprawdzą się w codziennym noszeniu, ale także podczas gry w kosza czy high-topów.

Streetwearowa odzież dla każdego

Supra w swoim asortymencie posiada także odzież, która ma wiele zastosowań, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dla osób aktywnych fizycznie, idealnie sprawdzą się ubrania wykonane z wysokiej klasy bawełny z higroskopijnością (która wchłania wilgoć). Supra głównie stawia na modę uliczną, dbając przede wszystkim o oryginalną aranżację stylistyczną do każdego ubrania, Dzięki takim rozwiązaniom wiele osób nosząc ubrania marki supra może wyróżnić się z tłumu.

Odzież Supra dostępna na https://supersklep.pl/supra