Ciekawe pomysły na drobne upominki dla fashionistów

Kim jest fashionista? To popularne określenie oznacza osobę, dla której moda nie kryje żadnych tajemnic, która uwielbia się nią bawić i znana jest z doskonałego i wyszukanego stylu. Ostatnimi czasy takich osób nie brakuje na polskich ulicach. Inspirują się oni modą Street Style z zagranicy i podpatrują tam najnowsze trendy. Jeżeli w swoim otoczeniu ma […]

Kim jest fashionista? To popularne określenie oznacza osobę, dla której moda nie kryje żadnych tajemnic, która uwielbia się nią bawić i znana jest z doskonałego i wyszukanego stylu. Ostatnimi czasy takich osób nie brakuje na polskich ulicach. Inspirują się oni modą Street Style z zagranicy i podpatrują tam najnowsze trendy. Jeżeli w swoim otoczeniu ma się taką osobę, na wszelkiego rodzaju okazje typu urodziny czy imieniny z pewnością można podarować jej jakiś modny drobny upominek.

Skarpetki Happy socks

happy socksDoskonałym pomysłem na taki upominek będą tak modne ostatnio i popularne na wszystkich kanałach social media skarpetki Happy socks. Znane są z doskonałego designu oraz doskonałej jakości. Zakładają je do swoich stylizacji modni Panowie z Włoch czy Wielkiej Brytanii, nawet ci którzy wykonują bardzo prestiżowe zawody, a na co dzień ubierają się w garnitury. To chyba najlepsza rekomendacja dla tych skarpetek i dowód na to, że to absolutnie wyjątkowy modowy prezent.

Etui na okulary

Zbliża się gorące lato, a zatem czas, kiedy to każda pani i pan będą zakładać okulary przeciwsłoneczne. To nie tylko modne dodatek do stylizacji,  ale też ochrona dla oczu przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Z pewnością przyda się zatem nowe etui na okulary, w którym będą one bezpieczne na przykład podczas transportu w walizce albo torebce. Modne etui na okulary to gadżet, który jest bardzo praktyczny i przydatny.