Dlaczego warto postawić na northwave buty?

Oryginalne northwave buty wyprodukowane zostały przez jedną z najlepszych włoskich marek obuwniczych, która nagrodzona została wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Nowoczesne buty northwave to doskonała propozycja dla tych osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania, oryginalny design i niespotykaną funkcjonalność. Idealne buty dla rowerzystów Profesjonalne buty dla rowerzystów muszą zapewnić doskonałą swobodę i maksymalną wygodę ruchów, […]

Oryginalne northwave buty wyprodukowane zostały przez jedną z najlepszych włoskich marek obuwniczych, która nagrodzona została wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Nowoczesne buty northwave to doskonała propozycja dla tych osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania, oryginalny design i niespotykaną funkcjonalność.

Idealne buty dla rowerzystów

Profesjonalne buty dla rowerzystów muszą zapewnić doskonałą swobodę i maksymalną wygodę ruchów, bez której bardzo trudno jest osiągnąć satysfakcjonujące wyniki na trasie. Największą zaletą butów marki northwave jest nie tylko wysoka jakość i konkurencyjna cena, ale również to, że są one bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Buty rowerowe to inwestycja na lata, dlatego też warto postawić na sprawdzonych producentów.

 

Jaki model dla osób początkujących?

Początkujący rowerzyści powinni postawić na modele Northwave Jet Evo, które doskonale nadają się do jazdy rekreacyjnej. Dużą zaletą obuwia tego typu jest praktyczna podeszwa, która przystosowana jest nie tylko do klasycznych bloków szosowych SPD-SL, ale również do zwykłych MTB. Oryginalne Northwave buty Jet Evo wykonane zostały z nylonu i włókna szklanego, dlatego też pod względem wytrzymałości nic nie można im zarzucić. Warto wspomnieć także i o tym, że podeszwy mają sprawdzony system wentylacji, dzięki czemu buty poradzą sobie nawet w gorące dni. Dla wielu osób sporą zaletą będą także bardzo szerokie i praktyczne rzepy.

Obuwie marki Northwave do nabycia pod tym adresem: https://supersklep.pl/buty-snowboardowe/northwave