Ile kosztuje ciekawy i modny męski kapelusz na wiosnę?

Nadchodzącej wiosny bardzo modny będzie bucket hat, czyli specyficzny kapelusz, który prym wiódł już w latach 90-tych. Wielu raperów chętnie nosiło ten model, podkreślając nim swój luźny, lekki styl. Styliści i projektanci zgodnie twierdzą, iż warto mieć go w swojej szafie. Panowie, którzy chcą wyglądać młodzieżowo i modnie, powinni postawić na model w mocnych kolorach […]

Nadchodzącej wiosny bardzo modny będzie bucket hat, czyli specyficzny kapelusz, który prym wiódł już w latach 90-tych. Wielu raperów chętnie nosiło ten model, podkreślając nim swój luźny, lekki styl. Styliści i projektanci zgodnie twierdzą, iż warto mieć go w swojej szafie. Panowie, którzy chcą wyglądać młodzieżowo i modnie, powinni postawić na model w mocnych kolorach i wzorach. Dzięki temu nie znikną oni w tłumie.

Bucket hat

Bucket hat często bywa nazywany zabawnie wędkarskim kapeluszem. Przypomina on bowiem modele, w których wędkarze godzinami czekają na swoją rybę. Te, które obecnie szturmem podbijają szafy panów są jednak dużo lepszej jakości, a ich design jest naprawdę zgodny z obecnymi trendami. Duże rondo, świetny materiał oraz doskonała grafika lub napisy – na takie modele zdecydowanie warto zwrócić uwagę.

Idealny na każdą pogodę

Panowie chętnie noszą kapelusze zimą i latem. Gdy aura za oknem płata figle, dobrze jest postawić na oryginalną i stylową ochronę głowy. A ten model zdecydowanie robi wrażenie. Zarówno młodzież, jak i dojrzali panowie chętnie kupują dość dobre jakościowo modele, które pochodzą od znanych producentów. W ich sklepach internetowych można nabyć taką czapkę już od około 80 zł do nawet 300 zł. Cena bucket hat zależy między innymi od tego:
1) z czego wykonany jest dany model,
2) co się na nim znajduje,
3) od jakiem marki pochodzi.
Warto na spokojnie poszukać modeli, który idealne będzie pasował do stylu i charakteru swojego użytkownika. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze można poprosić fachowców (sprzedawców) o pomoc. ciekawe modele kapeluszy można znaleźć na stronie SuperSklep.pl.