Jak nosić czapki z daszkiem

Jak nosić czapki z daszkiem?

Od kilku już lat widać bardzo duży wzrost popularności czapek z daszkiem. Jeszcze jakiś czas temu tego typu czapki kojarzyły się przede wszystkim z kulturą hip-hopu. Dziś to stały element mody męskiej. Czapki z daszkiem popularne są wśród mężczyzn niezależenie od wieku czy sytuacji materialnej. Modele czapek z daszkiem Przez wiele lat popularne były przede […]

Od kilku już lat widać bardzo duży wzrost popularności czapek z daszkiem. Jeszcze jakiś czas temu tego typu czapki kojarzyły się przede wszystkim z kulturą hip-hopu. Dziś to stały element mody męskiej. Czapki z daszkiem popularne są wśród mężczyzn niezależenie od wieku czy sytuacji materialnej.

Modele czapek z daszkiem

Przez wiele lat popularne były przede wszystkim czapki klasyczne. Charakteryzują się one zaokrąglonym daszkiem oraz regulacją objętości z tyłu czapki. Wszystko zmieniło się kilka lat temu kiedy na rynku powiły się nowe modele czapek. Mowa tu o czapkach typu snapback oraz full cap. Pierwszy model do czapka z prostym daszkiem. Drugim model to także posiada prosty daszek jednak nie ma regulacji z tyłu. Oprócz pojawienia się nowym modeli czapek zmieniły się także materiały, z których były produkowane. To był początek prawdziwej rewolucji i ogromnej popularyzacji czapek z daszkiem.

Jak nosić czapki z daszkiem?

Aby dobrze wyglądać w czapce z daszkiem odpowiednio należy dobrać pozostają część ubioru. Jeśli chodzi o spodnie to czapki z daszkiem, a zwłaszcza czapki z prostym daszkiem najlepiej komponują się z jeansami lub spodniami dresowymi. Do tego na górę najlepiej jest założy popularny t-shirt. Jeśli na zewnątrz jest nieco chłodniej idealnie będzie założyć sportową kurtkę.

Jak widać czapka z daszkiem (zakupić ją możesz w SUPERSKLEPIE: https://supersklep.pl/czapki-z-daszkiem) to nie tylko zwykłe nakrycie głowy, ale także, a może przede wszystkim, element mody.