Na co zwrócić uwagę wybierając gogle POC?

Osoby, które wybierają się na narty powinny zadbać nie tylko o własny komfort, ale również o bezpieczeństwo. Na stoku przydać może się nie tylko porządny kask, ale również niezawodne gogle POC. Wybranie porządnych gogli niestety nie jest prosty zadaniem zwłaszcza, jak dopiero rozpoczyna się swoją przygodę z nartami albo deską. Gogle czy okulary? Piękna pogoda […]

Osoby, które wybierają się na narty powinny zadbać nie tylko o własny komfort, ale również o bezpieczeństwo. Na stoku przydać może się nie tylko porządny kask, ale również niezawodne gogle POC. Wybranie porządnych gogli niestety nie jest prosty zadaniem zwłaszcza, jak dopiero rozpoczyna się swoją przygodę z nartami albo deską.

Gogle czy okulary?

Piękna pogoda na stoku jest jednym z powodów do radości. Pamiętać należy jednak o tym, że promienie słoneczne mogą stanowić duże zagrożenie. Jeżeli nie zadba się o odpowiednie zabezpieczenie oczu, to niestety szybko może dojść do dużego zagrożenia. Każdy przygotowany narciarz powinien mieć pod ręką gogle chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UV. Gogle narciarskie są w chwili obecnej najlepszą alternatywą dla popularnych okularów przeciwsłonecznych. Gogle POC jak łatwo zauważyć są zdecydowanie bardziej masywne i co najważniejsze lepiej chronią nie tylko przed promieniami słonecznymi.

Gogle a okulary korekcyjne

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele gogli, które można bez problemu założyć na okulary korekcyjne. Osoby, które noszą okulary albo szkła kontaktowe, powinny rozglądać się za goglami, które oznaczone są symbolem OTG. Mowa tutaj oczywiście o specjalnie zaprojektowanych goglach narciarskich, które bez żadnego większego problemu mogą być noszone wraz z okularami korekcyjnymi. Modele tego typu posiadają specjalne wycięcie w piance gogli, dzięki czemu można szybko wpasować oprawki okularów, które nosi się na co dzień. Jest to bardzo praktyczne i niesłychanie wygodne rozwiązanie.

Gogle POC dostępne pod adresem: https://supersklep.pl/gogle-snowboardowe/poc