Pakowne, funkcjonalne nerki damskie i męskie

Nerki stanowią nowy rozdział w świecie mody, dobrze się prezentują w ulicznym stylu. Są chętnie noszone zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Występują w różnych designerskich kolorach i ciekawych wzorach. Dużą popularnością cieszą się modele w czarnej kolorystyce, gdyż są najbardziej uniwersalne i pasują do większości ubrań z garderoby. Natomiast osoby lubiące się wyróżniać w […]

Nerki stanowią nowy rozdział w świecie mody, dobrze się prezentują w ulicznym stylu. Są chętnie noszone zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Występują w różnych designerskich kolorach i ciekawych wzorach. Dużą popularnością cieszą się modele w czarnej kolorystyce, gdyż są najbardziej uniwersalne i pasują do większości ubrań z garderoby. Natomiast osoby lubiące się wyróżniać w modzie hip-hopowej często decydują się również na wybór kolorowych akcesoriów, które posiadają dżety i naszywki.

Funkcjonalne i stylowe nerki na biodra lub ramiona

Cechą charakterystyczną nerek jest duża kieszeń, która znajduje się na przodzie saszetki. Można w niej przechować dokumenty, pieniądze i potrzebne gadżety. Opcjonalnie, w tym akcesorium producenci stosują również tylną komorę na zamek błyskawiczny, która jest dobrze ukryta i można w niej przechowywać wartościowe rzeczy. Nerka posiada regulowany pasek, który można idealnie dopasować do szerokości bioder bądź do wysokości ramion.

Saszetki sportowe w codziennym looku

Nerki męskie dodają charakteru i ekstrawagancji każdej stylizacji. Są chętnie noszone przez osoby w różnym wieku. Stanowią ciekawą alternatywę dla plecaków. Są bardzo poręczne, kompaktowe i funkcjonalne. Nerki damskie projektowane są z materiałów bawełnianych, skórzanych i poliestrowych. Posiadają w sobie również elementy metalowe w formie ozdobników i suwaków. Saszetki sportowe:

  • są chętnie noszone w codziennym looku,
  • projektowane są w ciekawej kolorystyce,
  • są kompaktowe i nie zajmują dużo miejsca w garderobie,
  • produkowane są z poliestru i bawełny.

Oferta sprzedażowa nerek dostępna w tym miejscu.