Sportowe ubrania, które możesz nosić na co dzień

Sportowe ubrania już dawno przestały być kojarzone tylko z wychodzeniem na rower albo na siłownię. Współczesne sportowe rzeczy to ubrania skrojone modnie, które można stylizować naprawdę na wiele sposobów. Świetnie zaadaptowały się w szafach kobiet, które ze sportem mają naprawdę niewiele wspólnego. Dodają im szyku i nonszalancji, wizualnie odejmują lat i są dowodem na to, […]

Sportowe ubrania już dawno przestały być kojarzone tylko z wychodzeniem na rower albo na siłownię. Współczesne sportowe rzeczy to ubrania skrojone modnie, które można stylizować naprawdę na wiele sposobów. Świetnie zaadaptowały się w szafach kobiet, które ze sportem mają naprawdę niewiele wspólnego. Dodają im szyku i nonszalancji, wizualnie odejmują lat i są dowodem na to, że konkretna kobieta śledzi najnowsze trendy w modzie.

Bluzy damskie

Sportowe bluzy damskie to pierwszy przykład odzieży, która jest noszona bardzo chętnie do pracy czy na uczelnię. Jeżeli wybierze się model, który został uszyty z tkaniny dresowej drukowanej na przykład w kwiaty, albo na którym nadrukowano jakieś ciekawe hasło czy motto, będzie można zestawiać ją nie tylko ze spodniami, ale nawet spódnicami.

bluzy damskie

Dresowe marynarki

Dresowe marynarki pojawiły się w sprzedaży już wiele lat temu, wcale nie okazały się być tylko chwilowym hitem – wciąż pojawiają się we wszystkich modnych sklepach. Są najlepszym przykładem tak zwanej sportowej elegancji – wynoszą stylizacje z jeansami i zwykłym t-shirtem na wyższy level.

Buty trampki lub sneakersy

Ostatni przykład to buty. Sportowe obuwie szturmem zdobywa coraz to szersze rzesze kobiet, które po prostu preferują wygodę i nie chcą męczyć się w butach na obcasach. Tego typu buty świetnie wyglądają bowiem nie tylko ze spodniami, ale też sukienkami i spódnicami, nawet takimi, które utrzymane są w bardzo romantycznym i dziewczęcym stylu.