Stylowe i oryginalne nakrycie głowy, czyli fullcap

Czapkę z charakterystycznym płaskim daszkiem na pewno wszyscy kojarzymy. To dodatek, który jest równie popularny w modzie ulicznejjak i wśród celebrytów. Nie chodzi jednak o zwykłą bejsbolówkę, ale nieco inną jej odmianę, którą na przykład upodobało sobie środowisko muzyczne związane z gatunkiem gangsta rap, a teraz noszą ją wszyscy. Czapka fullcap – znaki szczególne Oczywiście […]

Czapkę z charakterystycznym płaskim daszkiem na pewno wszyscy kojarzymy. To dodatek, który jest równie popularny w modzie ulicznej
jak i wśród celebrytów. Nie chodzi jednak o zwykłą bejsbolówkę, ale nieco inną jej odmianę, którą na przykład upodobało sobie środowisko muzyczne związane z gatunkiem gangsta rap, a teraz noszą ją wszyscy.

Czapka fullcap – znaki szczególne

Oczywiście najważniejszym elementem jest płaski daszek, który jest zdecydowanie inny niż przy zwykłej bejsbolówce. Czapki te różnią się również tym, że nie posiadają dobrze znanej nam regulacji z tyłu. Dlatego zanim ją zakupimy, musimy dobrać odpowiedni rozmiar dla siebie. Czapki fullcapy są produkowane w kilku rozmiarach. Posiadają również usztywnianą, sześcioelementową koronę, która sprawia, że czapka zawsze zachowuje swój kształt także wtedy, gdy nie znajduje się na głowie. Wyróżniającym elementem są także hologramowe naklejki na daszku, które niektórzy odklejają, bo nie chcą ich nosić (nie można ich powtórnie przykleić).

Jak nosić tego rodzaju czapkę?

Oprócz walorów czysto praktycznych, czyli ochrona przed słońcem, czapki są niewątpliwie modnym i stylowym dodatkiem do bardzo wielu różnorodnych stylizacji. Najlepszym dowodem na to są celebryci, którzy wybierają tego rodzaju nakrycie głowy do stworzenia oryginalnych stylizacji. Istnieje bogaty wybór oryginalnych fasonów, np. klasyczne dwukolorowe lub w intensywnych barwach i wzorach. Można nosić je na różnoraki sposób, np. z daszkiem do przodu i zakrytymi uszami lub przekrzywionym i skierowanym ku górze.

Czapki Fullcap dostępne na stronie SuperSklep.pl