koszulki

Uniwersalne koszulki

Jak w najprostszy sposób stworzyć zestaw idealny? To takie proste! Wystarczy tak naprawdę odpowiednio połączyć ze sobą zwykłe koszulki oraz pozostałe elementy codziennych stylizacji. Zwykłe t-shirty dają nam gwarancję, że stylizacja będzie jak najbardziej wygodna, a do tego ciekawa i idealna na co dzień. Czyż nie warto więc postawić na wygodę i wybrać do swojej […]

Jak w najprostszy sposób stworzyć zestaw idealny? To takie proste! Wystarczy tak naprawdę odpowiednio połączyć ze sobą zwykłe koszulki oraz pozostałe elementy codziennych stylizacji. Zwykłe t-shirty dają nam gwarancję, że stylizacja będzie jak najbardziej wygodna, a do tego ciekawa i idealna na co dzień. Czyż nie warto więc postawić na wygodę i wybrać do swojej garderoby kilku sprawdzonych modeli i wzorów?

Na jakie koszulki warto postawić?

koszulkiWybór koszulek nigdy nie jest taki łatwy, jak mógłby się wydawać. Wszystko to przez to, że projektanci prześcigają się z kolejnymi projektami i na rynku pojawia się naprawdę wiele wzorów, kolorów oraz motywów. Jak spośród tego wszystkiego wybrać te najbardziej odpowiednie?

Zdecydowanie warto postawić na ponadczasowe kolory oraz fasony, które nie zmienią się przez kilka najbliższych lat. Dlatego też czerń, biel oraz szarości, niezmiennie pozostają w modzie. Może wydawać się oczywiście, że czarna koszulka nie jest niczym specjalnym, ale w połączeniu już z rockowymi spodniami, wysokimi botkami i skórzaną ramoneską, może wyglądać lepiej niż niejedna droga sukienka.

Warto zdecydować się także na koszulki o prostych nadrukach, które dodadzą stylizacji charakteru. Mowa tu, chociażby o haftach, czy też popularnych ostatnio aplikacjach, takich jak chociażby motyw perełek, czy znany wszystkim już doskonale, haft róży, który czyni stylizację oryginalną, ale i romantyczną.