Vans old skool – pytania i odpowiedzi

Vans old skool to swego rodzaju klasyka gatunku i ikona wśród obuwia. Co powinno się wiedzieć o tych butach? Najważniejsze informacje zostaną pokrótce przedstawione poniżej… Jak wyglądają vans old skool? No właśnie – przede wszystkim warto w ogóle powiedzieć, jak prezentują się vans old skool pod kątem estetycznym. Otóż cechuje je dość prosta forma, gruba […]

Vans old skool to swego rodzaju klasyka gatunku i ikona wśród obuwia. Co powinno się wiedzieć o tych butach? Najważniejsze informacje zostaną pokrótce przedstawione poniżej…

Jak wyglądają vans old skool?

No właśnie – przede wszystkim warto w ogóle powiedzieć, jak prezentują się vans old skool pod kątem estetycznym. Otóż cechuje je dość prosta forma, gruba gumowa podeszwa i materiałowy wierzch. Są to w zasadzie typowe tenisówki, tyle że na grubszej podeszwie i z charakterystyczną zakrzywianą linią z boku buta.

 

Jakie zalety mają vans old skool?

Cóż przede wszystkim buty te charakteryzują się wspomnianym już wcześniej absolutnie wyjątkowym designem. To jednak jeszcze nie wszystko. Takie obuwie bowiem świetnie sprawdza się również praktycznie w każdych codziennych warunkach. Gumowa podeszwa jest elastyczna i doskonale amortyzuje wszelkie wstrząsy. Z kolei materiałowy wierzch wykonany jest naprawdę z wysokiej klasy materiału, w związku z czym cechują go wyjątkowe zdolności „oddychania”.

 

Do czego nosić vans old skool?

Do jakich strojów w zasadzie to można nosić takie obuwie? Cóż przede wszystkim trzeba tu wspomnieć o tym, że zasadniczo to buty zostały stworzone dla osób jeżdżących na deskorolce. Później zaś stopniowo przechodziły one także do stylu codziennego. Obecnie można je w zasadzie naprawdę bardzo ciekawie zaaranżować.

 

Przede wszystkim pasują do stroju typu skate. To jednak nie wszystko. Vans old skool sprawdzą się bowiem znakomicie także w połączeniu ze zwykłymi dżinsami oraz luźnym t-shirtem, marynarką czy ramoneską. Co więcej buty te z powodzeniem można również założyć do różnych materiałowych sukienek – tych wykonanych w bardziej luźnym i codziennym stylu. Ponadto pasują również do spódniczek, szczególnie tych stylizowane na dawne tenisowe. Słowem – możliwości jest wiele.