Wygodny street look

Marka Vans znana jest wszystkim fanom wygodnej mody miejskiej. Została ona założona w 1966 roku w pięknej i słonecznej Kalifornii. Obecnie stanowi jedną z najpopularniejszych marek związanych modą miejską i sportową. Vans Old Skool to obuwie damskie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem kobiet w każdym wieku. Dlaczego ta marka z każdym rokiem zdobywa coraz więcej […]

Marka Vans znana jest wszystkim fanom wygodnej mody miejskiej. Została ona założona w 1966 roku w pięknej i słonecznej Kalifornii. Obecnie stanowi jedną z najpopularniejszych marek związanych modą miejską i sportową. Vans Old Skool to obuwie damskie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem kobiet w każdym wieku. Dlaczego ta marka z każdym rokiem zdobywa coraz więcej fanów?

Aktualne trendy
Obecne trendy są bardzo łaskawe zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zdecydowanie panuje większa dowolność niż w ubiegłych latach. Trampki Vans Old Skool od kilku sezonów utrzymują się w czołówce, jeśli chodzi o wybór kobiet w różnym wieku i o różnorodnej sylwetce. Model ten idealnie sprawdza się na miejskiej ulicy.

Wygodna modna
Vans Old Skool to model butów, które pasują na każdą okazję. Ich fanki podkreślają, że świetnie sprawdzą się zarówno w pracy, na spotkanie z przyjaciółmi, a dziewczyny bardziej odważne połączą je z bardziej eleganckimi stylizacjami. Ten model trampek kojarzy się z luzem, sportowym stylem, jak i klasyką.

Materiał
Jaka powinny być buty, które spełnią oczekiwania kobiet w każdym wieku? Wiele pań odpowie jednym słowem: wygodne. Kobiety zdecydowanie stawiają na dobre jakościowo materiały, oryginalność oraz komfort noszenia. Dlatego też, wielu pań zamiast eleganckich obcasów wybiera klasyczne buty sportowe, które są praktyczne, miękkie, wygodne i świetnie wyglądają nawet po kilku sezonach.